Služby na pokladnách

Elektronická stravenka Estravenka

Od 1.7.2020 akceptujeme v prodejnách TREFA elektronickou stravenku (eStravenka) společnosti UP ČR. Funguje stejně jako při platbách jakoukoli platební kartou Mastercard. Je určena pro nákup potravin a nealkoholických nápojů. Nelze uplatnit k nákupu nepotravinářského zboží, alkoholu a cigaret.

 


Elektronická stravenka Benefit Plus

Od 1. července 2020 akceptujeme v prodejnách TREFA elektronickou stravenku Benefit Plus společnosti Benefit Management s.r.o.. Funguje stejně jako při platbách jakoukoli platební kartou VISA. Je určena pro nákup potravin a nealkoholických nápojů. Nelze uplatnit k nákupu nepotravinářského zboží, alkoholu a cigaret.

 


Gusto Karta - elektronická stravenka

V supermarketech Trefa nyní můžete platit také prostřednictvím elektronické stravenky Gusto Karta, která umožňuje kontaktní i bezkontaktní platby. Peněžní prostředky na kartě jsou určeny především k nákupu potravin. Nelze uplatnit k nákupu nepotravinářského zboží, alkoholu, cigaret či drogerie apod.

Gusto Karta - elektronická stravenka

Ticket Restaurant® Card - elektronické stravenky Edenred

Ticket Restaurant® Card je elektronickou formou papírové stravenky. Od 1.6.2018 mohou zákazníci touto předplacenou platební kartou platit na všech prodejnách Trefa.


Ticket Restaurant® Card - elektronické stravenky Edenred

Platba složenek, úhrada faktur, vklad hotovosti

Jak služba funguje?

1. Předejte obsluze na pokladně Trefa složenku k úhradě. Pokud chcete hradit fakturu, vložit hotovost na účet vyplňte prosím formulář Platební příkaz, který je k dispozici na pokladně. Můžete hradit částky až do výše 10 000 Kč.

2. Obsluha na pokladně Trefa zadá údaje z dokladu k úhradě nebo složenky do pokladny a vytiskne potvrzení s platebními údaji, které zkontrolujete a podepíšete.

3. Uhradíte stanovenou částku. Platba probíhá hotovostí nebo platební kartou s poplatkem 30 Kč.

4. Obsluha vám na závěr předá potvrzení o provedení platby, které si ponecháte. Uhrazená složenka nebo platební příkaz zůstanou v pokladně. 

Platba složenek, úhrada faktur, vklad hotovosti

Gastro Pass CARD - elektronické stravenky SODEXO

 

Ve supermarketech Trefa nyní můžete platit také prostřednictvím Gastro Pass CARD. Jde o elektronickou verzi papírových stravenek vydaných Sodexo, a.s. Je to privátní karta, která je určena rovněž pouze k nákupu jídel a potravin. Denní kumulativní limit je maximálně 500,- Kč. Více informací najdete u svého zaměstnavatele.

Služby na pokladnách

Platební karty

V supermarketech Trefa přijímáme všechny typy platebních karet, které jsou platné v České republice. Všechny pokladny v našich supermarketech jsou vybaveny platebními terminály, na kterých mohou zákazníci zaplatit bankovními kartami VISA, VISA Elektron, Mastercard a Maestro. Loga akceptovaných karet jsou vždy uvedena u vstupu do supermarketu.

    


Stravenky

V supermarketech Trefa přijímáme tyto jídelní kupóny: Chéque Déjeuner, Cadhoc, Šek Servis, Edenred, Gastro Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Ticket Service, Ticket Compliments.  Na jeden nákup může zákazník využít až 5 ks stravenek. Stravenky lze využít pouze k platbě potravinářského zboží (vyloučeny jsou tabákové výrobky a alkohol). Na stravenky nevracíme. Od května 2010 se při platbě stravenkami hodnota nákupu nepřipisuje na zákaznické konto.

 

 
 Dárkové karty

Využijte dárkovou kartu na nákup v supermarketech Trefa. Hodnota karty je od 100 do 1000 Kč s platností 12 měsíců. Dárkovou kartu nakoupíte na pokladně vaší Trefy, kde získáte i více informací.


Cashback

- v prodejně si vyberte zboží v hodnotě více než 1 Kč

- za svůj nákup zaplaťte platební kartou vydanou v ČR

- při platbě požádejte o výběr hotovosti a pokladní vám vyplatí zvolenou částku

- nejmenší možný výběr činí 100 Kč, nejvyšší pak 3000 Kč a obnos musí být dělitelný stovkou

Dobíjení kreditu mobilních telefonů

U nás si můžete snadno a rychle dobít kredit svého mobilního telefonu. Poskytujeme dobíjení kreditu všech tří mobilních operátorů - O2, T-Mobile a Vodafone.