Background

Gusto Karta - elektronická stravenka

Gusto Karta - elektronická stravenka

 V supermarketech Trefa nyní můžete platit také prostřednictvím elektronické stravenky Gusto Karta, která umožňuje kontaktní i bezkontaktní platby.

Peněžní  prostředky na kartě jsou určeny především k nákupu potravin. Nelze uplatnit k nákupu nepotravinářského zboží, alkoholu, cigaret či drogerie apod.

Elektronická stravenka Up Česká republika estravenka

Elektronická stravenka Up Česká republika estravenka

 Od 1.10.2018 přijímáme v supermarketu Terno od zákazníků elektronickou stravenku Up Česká republika - estravenka.


Ticket Restaurant® Card - elektronické stravenky Edenred

Ticket Restaurant® Card - elektronické stravenky Edenred

 Ticket Restaurant® Card je elektronickou formou papírové stravenky. Od 1.6.2018 mohou zákazníci touto předplacenou platební kartou platit na všech prodejnách Trefa.

Platba složenek, úhrada faktur, vklad hotovosti

Platba složenek, úhrada faktur, vklad hotovosti

Jak služba funguje?

1. Předejte obsluze na pokladně Trefa složenku k úhradě. Pokud chcete hradit fakturu, vložit hotovost na účet vyplňte prosím formulář Platební příkaz, který je k dispozici na pokladně. Můžete hradit částky až do výše 10 000 Kč.

2. Obsluha na pokladně Trefa zadá údaje z dokladu k úhradě nebo složenky do pokladny a vytiskne potvrzení s platebními údaji, které zkontrolujete a podepíšete.

3. Uhradíte stanovenou částku. Platba probíhá hotovostí nebo platební kartou s poplatkem 24 Kč.

4. Obsluha vám na závěr předá potvrzení o provedení platby, které si ponecháte. Uhrazená složenka nebo platební příkaz zůstanou v pokladně. 

Gastro Pass CARD - elektronické stravenky SODEXO

 

Ve supermarketech Trefa nyní můžete platit také prostřednictvím Gastro Pass CARD. Jde o elektronickou verzi papírových stravenek vydaných Sodexo, a.s. Je to privátní karta, která je určena rovněž pouze k nákupu jídel a potravin. Denní kumulativní limit je maximálně 500,- Kč. Více informací najdete u svého zaměstnavatele.

Služby na pokladnách

Platební karty

V supermarketech Trefa přijímáme všechny typy platebních karet, které jsou platné v České republice. Všechny pokladny v našich supermarketech jsou vybaveny platebními terminály, na kterých mohou zákazníci zaplatit bankovními kartami VISA, VISA Elektron, Mastercard a Maestro. Loga akceptovaných karet jsou vždy uvedena u vstupu do supermarketu.

    


Stravenky

V supermarketech Trefa přijímáme tyto druhy stravenek: Chéque Déjeuner, Cadhoc, Šek Servis, Edenred, Gastro Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Ticket Service, Ticket Compliments.  Na jeden nákup může zákazník využít až 5 ks stravenek. Stravenky lze využít pouze k platbě potravinářského zboží (vyloučeny jsou tabákové výrobky a alkohol). Na stravenky nevracíme. Od května 2010 se při platbě stravenkami hodnota nákupu nepřipisuje na zákaznické konto.

  Dárkové karty

Využijte dárkovou kartu na nákup v supermarketech Trefa. Hodnota karty je od 100 do 1000 Kč s platností 12 měsíců. Dárkovou kartu nakoupíte na pokladně vaší Trefy, kde získáte i více informací.


Cashback

- v prodejně si vyberte zboží v hodnotě více než 1 Kč

- za svůj nákup zaplaťte platební kartou vydanou v ČR

- při platbě požádejte o výběr hotovosti a pokladní vám vyplatí zvolenou částku

- nejmenší možný výběr činí 100 Kč, nejvyšší pak 3000 Kč a obnos musí být dělitelný stovkou

Dobíjení kreditu mobilních telefonů

U nás si můžete snadno a rychle dobít kredit svého mobilního telefonu. Poskytujeme dobíjení kreditu všech tří mobilních operátorů - O2, T-Mobile a Vodafone.

 

Copyright © 2010/2012 All rights reserved. www.trefasupermarket.cz