Služby na pokladnách

Platební karty

V supermarketech Trefa přijímáme všechny typy platebních karet, které jsou platné v České republice. Všechny pokladny v našich supermarketech jsou vybaveny platebními terminály, na kterých mohou zákazníci zaplatit bankovními kartami VISA, VISA Elektron, Mastercard a Maestro. Loga akceptovaných karet jsou vždy uvedena u vstupu do supermarketu.

    


Stravenky

V supermarketech Trefa přijímáme tyto jídelní kupóny: Chéque Déjeuner, Cadhoc, Šek Servis, Edenred, Gastro Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass, Ticket Service, Ticket Compliments.  Na jeden nákup může zákazník využít až 5 ks stravenek. Stravenky lze využít pouze k platbě potravinářského zboží (vyloučeny jsou tabákové výrobky a alkohol). Na stravenky nevracíme. Od května 2010 se při platbě stravenkami hodnota nákupu nepřipisuje na zákaznické konto.

 

 
 Dárkové karty

Využijte dárkovou kartu na nákup v supermarketech Trefa. Hodnota karty je od 100 do 1000 Kč s platností 12 měsíců. Dárkovou kartu nakoupíte na pokladně vaší Trefy, kde získáte i více informací.


Cashback

- v prodejně si vyberte zboží v hodnotě více než 1 Kč

- za svůj nákup zaplaťte platební kartou vydanou v ČR

- při platbě požádejte o výběr hotovosti a pokladní vám vyplatí zvolenou částku

- nejmenší možný výběr činí 100 Kč, nejvyšší pak 3000 Kč a obnos musí být dělitelný stovkou

Dobíjení kreditu mobilních telefonů

U nás si můžete snadno a rychle dobít kredit svého mobilního telefonu. Poskytujeme dobíjení kreditu všech tří mobilních operátorů - O2, T-Mobile a Vodafone.