Objevte poctivé výrobky Z GRUNTU

2. 2. 2021

Supermarkety Trefa, které se dlouhodobě zaměřují na kvalitu a širokou nabídku čerstvých potravin, mají ve své nabídce výjimečnou skupinu výrobků značky Z Gruntu. Značka Z Gruntu klade důraz na chuť, kvalitu, tradici a původ a proto označuje pouze tradiční české potraviny, které splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu bez nadbytečných umělých příměsí a náhražek.

Ochutnejte například Maďarskou klobásu Z Gruntu (98 % masa), Uzenou kýtu Z Gruntu, Originál české párky Z Gruntu z kuřecího masa (80% masa), bezlepkovou Debrecínskou pečeni Z Gruntu (80 % masa), ručně skládané Šunkové koleno Z Gruntu (85 % masa), Lahůdkovou huspeninu Z Gruntu nebo tradiční Špekáčky Z Gruntu s 80 % masa. Mezi výrobky Z Gruntu najdete vedle tradičních uzenin také další druhy potravin, například škvařené sádlo, paštiku s mandlemi, drůbeží tlačenku, podmáslový chléb pečený tradičním způsobem, houskový knedlík, škvarkovou pomazánku, šmitec nebo tradiční pouťové koláče s náplní, staročeské pečivo a zelňáky. Výrobky značky Z Gruntu zakoupíte pouze v supermarketech Terno a Trefa.
Supermarkety Trefa připravily pro své zákazníky soutěž o dárkové koše. Při nákupu výrobků Z Gruntu alespoň za 100 Kč mohou vyhrát dárkové koše v hodnotě 2000 Kč, 1500Kč nebo 1000Kč. Soutěž probíhá od 1.2.-28.2.2021. Více informací o soutěži najdete na www.trefasupermarket.cz.

Objevte poctivé výrobky Z GRUNTU