Pomáháme

1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech

      JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice se staví jako odpovědná firma v regionu a dlouhodobě pomáhá sportovcům s handicapem z 1. Centra zdravotně postižených, jižních Čech, o.s.

     Touto cestou děkují sportovci za podporu a uznání jejich celoroční sportovní činnosti při každoročním slavnostním vyhlašování nejlepších sportovců s tělesným, zrakovým, kombinovaným a intelektuálním postižením v kategoriích dospělých a mládeže, kde každý účastník obdržel věcné ceny ze Supermarketu TERNO České Budějovice.

     Dne 10.9.2013 se Martin Bihary z 1. Centra zdravotně postižených, jižních Čech, o.s. z Českých Budějovic stal již po páté Mistrem světa v benchpressu na 11. mistrovství světa zrakově postižených sportovců v čínském Pekingu a současně obhájil loňský titul z USA ve váhové kategorii do 82,5 kg výkonem 170 kg. Martin Behary přispěl se zlatou medailí i k nádherné atmosféře oslavy 20. výročí založení 1. Centra zdravotně postižených, jižních Čech, o.s.

     Sportovci si velice váží této projevené pomoci ze strany JEDNOTY, spotřebního družstva České Budějovice a pevně věří, že vzájemná spolupráce bude pokračovat i v budoucnosti.

     Jsme hrdi, že máme možnost s tímto významným partnerem vytvářet důvernou spolupráci v sociální oblasti.

Jiří Smékal, ředitel a trenér

1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech

Supermarkety Terno podporují Centrum BAZALKA

      Centrum BAZALKA je nestátní neziskovou organizací, která poskytuje komplexní péči o děti a mládež s těžkým zdravotním postižením z celého Jihočeského kraje.

     BAZALKA poskytuje ucelenou rehabilitaci, tedy propojení sociálních služeb, vzdělání a rehabilitace, čtyřem desítkám klientů ve věku jeden rok až dvacet šest let. Děti s těžkým zdravotním postižením z celých jižních Čech tu mají k dispozici vedle denního a týdenního stacionáře i speciální mateřskou a základní školu. Cílená rehabilitační péče pak vede ke zlepšování kvality života a zdravotního stavu dětí. Rodinný stacionář ulehčuje život i jejich rodičům, kterým tak alespoň částečně usnadňuje životní situaci a umožňuje zdánlivě všední věci, jakou je třeba výkon povolání.

     „Klademe důraz na rodinnou atmosféru a spolupráci s rodinou, která je základním pilířem společnosti. Tím, že u nás pomáháme s náročnou péčí o zdravotně postižené děti podporujeme zdravý chod rodin, které to vůbec nemají jednoduché," představuje BAZALKU předsedkyně dozorčí rady paní Martina Koudelková. „BAZALKA je závislá na pomoci dárců s dobrým srdcem. Proto si velice vážíme podpory, kterou nám poskytuje Terno společně se svými obchodními partnery. Věřím, že naše dlouhodobá spolupráce bude fungovat i nadále," dodala.

     Supermarkety Terno podporují Centrum BAZALKA se svými obchodními partnery a každoročně pořádají akci Přidejte se k nám – vaše koruna pro Bazalku a golfový turnaj.

 


 

 

 

 

 

 

 

Supermarkety Terno podporují Centrum BAZALKA