Background

1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech

1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech

      JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice se staví jako odpovědná firma v regionu a dlouhodobě pomáhá sportovcům s handicapem z 1. Centra zdravotně postižených, jižních Čech, o.s.

     Touto cestou děkují sportovci za podporu a uznání jejich celoroční sportovní činnosti při každoročním slavnostním vyhlašování nejlepších sportovců s tělesným, zrakovým, kombinovaným a intelektuálním postižením v kategoriích dospělých a mládeže, kde každý účastník obdržel věcné ceny ze Supermarketu TERNO České Budějovice.

     Dne 10.9.2013 se Martin Bihary z 1. Centra zdravotně postižených, jižních Čech, o.s. z Českých Budějovic stal již po páté Mistrem světa v benchpressu na 11. mistrovství světa zrakově postižených sportovců v čínském Pekingu a současně obhájil loňský titul z USA ve váhové kategorii do 82,5 kg výkonem 170 kg. Martin Behary přispěl se zlatou medailí i k nádherné atmosféře oslavy 20. výročí založení 1. Centra zdravotně postižených, jižních Čech, o.s.

     Sportovci si velice váží této projevené pomoci ze strany JEDNOTY, spotřebního družstva České Budějovice a pevně věří, že vzájemná spolupráce bude pokračovat i v budoucnosti.

     Jsme hrdi, že máme možnost s tímto významným partnerem vytvářet důvernou spolupráci v sociální oblasti.

Jiří Smékal, ředitel a trenér

Copyright © 2010/2012 All rights reserved. www.trefasupermarket.cz