Supermarkety Trefa podporují Centrum BAZALKA

Supermarkety Trefa podporují Centrum BAZALKA

Centrum BAZALKA je nestátní neziskovou organizací, která poskytuje komplexní péči o děti a mládež s těžkým zdravotním postižením z celého Jihočeského kraje.

BAZALKA poskytuje ucelenou rehabilitaci, tedy propojení sociálních služeb, vzdělání a rehabilitace, čtyřem desítkám klientů ve věku jeden rok až dvacet šest let. Děti s těžkým zdravotním postižením z celých jižních Čech tu mají k dispozici vedle denního a týdenního stacionáře i speciální mateřskou a základní školu. Cílená rehabilitační péče pak vede ke zlepšování kvality života a zdravotního stavu dětí. Rodinný stacionář ulehčuje život i jejich rodičům, kterým tak alespoň částečně usnadňuje životní situaci a umožňuje zdánlivě všední věci, jakou je třeba výkon povolání.

„Klademe důraz na rodinnou atmosféru a spolupráci s rodinou, která je základním pilířem společnosti. Tím, že u nás pomáháme s náročnou péčí o zdravotně postižené děti podporujeme zdravý chod rodin, které to vůbec nemají jednoduché,“ představuje BAZALKU předsedkyně dozorčí rady paní Martina Koudelková. „BAZALKA je závislá na pomoci dárců s dobrým srdcem. Proto si velice vážíme podpory, kterou nám poskytuje Terno společně se svými obchodními partnery. Věřím, že naše dlouhodobá spolupráce bude fungovat i nadále,“ dodala.

Supermarkety Trefa podporují Centrum BAZALKA se svými obchodními partnery a každoročně pořádají akci Přidejte se k nám – vaše koruna pro Bazalku a golfový turnaj.