Background

Informace o klubu

Informace o klubu

Výhody pro věrné zákazníky

Nakupujte na zákaznickou kartu a získejte dárky za vaše nákupy. 

Stačí vyplnit přihlašovací formulář a podepsaný jej odevzdat ve vaší prodejně Trefa. Obratem obdržíte zdarma zákaznickou kartu Trefa, kterou můžete začít ihned využívat. Stačí nakupovat v prodejnách Trefa a zákaznickou kartu předložit na pokladně před zaplacením nákupu. Částky jednotlivých nákupů se budou postupně načítat na bodové konto vaší zákaznické karty. Z široké nabídky dárků si pak vyberete dárek podle částky na vašem bodovém kontě.

Podmínky a pravidla pro užívání zákaznické karty naleznete v příloze.

Jak získat dárek

Dárek z naší kolekce věcných odměn si můžete vyzvednout, pokud máte na své zákaznické kartě dostatečný obnos.

O vydání dárku požádejte pracovnici supermarketu Trefa, která vám rovněž poskytne informace potřebné k jeho výběru. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší zákaznické karty odečte hodnota odpovídající výši cílové částky, jež je ke získání dárku potřebná. 

Upozornění: Za nákup dobíjecích kupónů mobilních operátorů ani dobití telefonu na pokladně se body na zákaznickou kartu nepřipisují! Děkujeme za pochopení.

Propojení zákaznických klubů

Vaše zákaznické konto nyní může růst mnohem rychleji díky propojení zákaznických klubů Terno a Trefa!

Zákaznickou kartu Trefa můžete používat i při nákupech v supermarketech Terno a stejně tak s kartou Terno můžete nakupovat a sbírat body i v prodejnách Trefa. Vlastníte-li obě zákaznické karty (Trefa i Terno), můžeme v případě vašeho zájmu sloučit body z obou vašich kont na jeden společný účet. Sloučení karet není podmínkou, i nadále můžete užívat oba typy zákaznických karet.

Výhody propojení zákaznických klubů můžete využívat v supermarketech Terno České Budějovice, Terno Týn nad Vltavou, Terno Třeboň, Terno Bechyně, Terno Hradec Králové, Olomouc a ve všech prodejnách Trefa (neplatí pro Terno Zlín, Prachatice, Český Krumlov, Jihlavu a Strakonice).

Při výběru dárků v supermarketech Terno i Trefa můžete použít kteroukoliv kartu. Více informací vám rádi poskytnou zaměstnanci našich supermarketů.


Copyright © 2010/2012 All rights reserved. www.trefasupermarket.cz